הכל על טכנולוגיית TENS & EMS

מי מאתנו לא חווה שרירים תפוסים וכואבים לאחר אימון? בין אם אתם מתעמלים באופן קבוע או שהחלטתם להתחיל להתאמן, אתם יודעים כמה מאמץ נדרש מגופכם בזמן האימון. לכן חשוב לדעת כי קיימים כיום מכשירים קטנים וייחודיים העוזרים לכם להתמודד עם כאבי השרירים לאחר אימון אינטנסיבי. אותם מכשירים משלבים שתי טכנולוגיות טיפוליות - TENS & EMS לתוך מכשיר אחד קטן ומזרזים את תהליך ההתאוששות שלכם. איך זה באמת עובד? המשיכו לקרוא.  

מהו TENS?

טכנולוגיית ה-TENS משמעותה יצירת זרמים חשמליים שעוברים אל מערכת העצבים בגוף דרך העור באמצעות אלקטרודות ג'ל המודבקות על הגוף. מטרת הזרמים החשמליים היא להגיע אל אזור הכאב או אי הנוחות. כאשר הזרמים מגיעים אל הגוף, נשלחים אותות ביו-חשמליים דרך מערכת העצבים המרכזית ובכך נחסמים קולטני הכאב. זוהי בעצם מהות טכנולוגיית ה-TENS ובכך היא מספקת הקלה מכאבי שרירים באזורים שונים בגוף.

מהו EMS?

טכנולוגיית ה-EMS עושה גם כן שימוש בגירוי חשמלי. הרעיון הוא לעבוד על השריר, לכווץ ולהרפות ולספק לגוף את תחושת ההרפיה והתוצאות שעיסוי רגיל היה נותן. ה-EMS יכול גם לספק טיפול נגד היחלשות רקמות השריר במקרים של ניוון. הטיפול עוזר גם למי שסובל מנוקשות או דלקת בשרירים כתוצאה מחוסר פעילות גופנית או כהחלמה מניתוח או מצב רפואי אחר.

הפתרון של HiDow לכאבי השרירים שלכם

HiDow מספקת מכשירים ייחודיים המשלבים את שתי שיטות הטיפול השונות יחד לידי טכנולוגיה חדשנית אחת. מטרת המכשירים היא לתת את המענה המהיר והאיכותי ביותר לבעיות השרירים שלכם, באמצעות טכנולוגיות TENS & EMS. מדובר במכשיר עיסוי אלקטרוני קטן אשר מתחבר לגוף באמצעות חוטים שבקצוות שלהם מחוברות רפידות ג'ל, אותן מניחים על העור במיקום בו מרגישים כאב. באמצעות ממשק ידידותי ופשוט למשתמש, תוכלו לתכנת עוצמות שונות של פולסים חשמליים ורמות שונות של אינטנסיביות, הכל בהתאם לצרכים שלכם. בין אם אתם יושבים, שוכבים, הולכים או רצים, מכשיר ה-HiDow הנייד מתלווה אליכם לכל מקום. בקרו בחנות שלנו: https://www.hidow.co.il/shop וגלו את המכשירים הייחודיים שלנו.

.