טיפול בכאבי גב

כאבי גב נובעים משלל סיבות אצל אנשים שונים. בחלק מהמקרים מדובר בלא יותר משרירים תפוסים, כתוצאה מאימון או פעילות ספורטיבית כלשהי. בחלק אחר מהמקרים מדובר במשהו מורכב יותר, לדוגמא פציעה כתוצאה מתאונה. לכל סוגי הכאב הללו יש מענה והוא פשוט יותר ממה שחשבתם. 

כאבים כרוניים בגב

ישנם סוגי פציעות שונים העלולים לגרום לכאבים בגב בכל מיני אופנים. מצבים בהם הכאבים נעלמים וחוזרים ומצבים בהם הכאב אינו פוסק. דוגמה למקרה מסוג זה היא פריצת דיסק המופיעה בחוליות עמוד השדרה באזור הגב התחתון ועלולה להוביל לכאבים אינטנסיביים המוקרנים לאזור הרגליים. במקרה כזה, בה הפציעה עצמה נמצאת בגב אבל תחושת הכאב מורגשת באזור אחר בגוף, דורש טיפול במקור הכאב עצמו.

דרכי הטיפול

למקרים כדוגמת פריצת דיסק בגב, ישנם מספר דרכי טיפול אפשריות. ניתן לעבור ניתוח כדי לנסות לטפל בקצוות העצבים הפגועים, אך יש לציין כי הניתוח כרוך בסיכון ועלולים לצאת ממנו פגועים עוד יותר. טיפולי פיזיותרפיה יכולים לתת מענה גם כן, אך לרוב התורים מרווחים אחד מהשני ולא מעניקים פתרון מתמשך. כאן נכנס מכשיר ה-HiDow. מכשיר העיסוי האלקטרוני של HiDow נותן מענה אפקטיבי לכאב בכל זמן ובכל מקום, בהליכה, בישיבה או בשכיבה ובכך מעניק פתרון הולם לבעיה מתמשכת הפוגעת בתפקוד היומיומי שלכם.

מהו הסוד של מכשיר ה-HiDow?

מכשיר העיסוי האלקטרוני של HiDow הינו מכשיר TENS & EMS מיוחד, קטן ונוח מאוד לנשיאה לכל מקום המעניק טיפול ייחודי באמצעות פולסים חשמליים הפועלים ישירות על השריר הדואב. אז איך זה עובד? מן המכשיר יוצאים שני חוטים אשר בסופם רפידות ג'ל מיוחדות. את הרפידות מדביקים ישירות על העור באזורים בהם נמצא מקור הכאב ולאחר מכן בוחרים את תכנית הפעולה של המכשיר לפי העדפה אישית ואת עוצמת העיסוי הרצויה. כל שנשאר לכם כעת הוא להיכנס אלינו לחנות: https://www.hidow.co.il/shop ולבחור את המכשיר בשבילכם.

* המאמר הנ"ל אינו מהווה תחליף ליעוץ רפואי ובכל מקרה של פציעה ו/או כאב רצוי להיוועץ עם אנשי מקצוע.

.

* המאמר הנ"ל אינו מהווה תחליף ליעוץ רפואי ובכל מקרה של פציעה ו/או כאב רצוי להיוועץ עם אנשי מקצוע.