המעסה הדיגיטלי

של Hidow

המעסה הדיגיטלי של HiDow משקם, מעסה, בונה חדש וממריץ את השריר. הוא מתאים לכולם – מתאמן מקצועי או מתחיל. רבים חושבים ש-EMS וTENS- הם שני דברים דומים. אמנם הם נראים כך במבט ראשוני, אך אלו שני דברים המתפקדים שונה. יחידות ה-TENS מונעים שידור של גלי כאב מלהגיע למוח, בניגוד ליחידות ה-EMS שבונות את השריר ותורמות לבריאותו.

אז למה צריך מעסה דיגיטלי של HiDow?

יחידות ה-EMS במכשיר משקמות את השריר, משככות עיוותים, ממריצות את זרימת הדם אליו, משקות את סיבי השריר, מונעות ניוון שרירי ובולמות הגעה של חומצת חלב לשריר. לכן, נעשה בהם שימוש רחב לשיכוך כאבי שרירים ולשיקום שרירים.

איך משתמשים במעסה הדיגיטלי?

בקלות. יש לחבר את האלקטרודות, להצמיד את הפדים מסיליקון לאזור הכואב בשריר, להפעיל את המכשיר ולבחור בתוכנית המתאימה. למשל, אם מדובר בכאבים שלאחר פציעה ממושכת, תרצה\י לבחור בטיפול בסיסי שמרני. תוכל להגביר את תדירות הפולסים ולכוון את התכנית לבין 20 ל-40 דקות (כל עוד לא השריר לא יותש). אנו ממליצים להתנסות בכל התכניות שהמכשיר מציע כדי למצוא את זו שעובדת על השריר שלך בצורה האופטמלית.

זכרו, המעסים הדיגיטליים של HiDow פשוטים לשימוש, יעילים, קלים וניידים. השימוש במכשירים הוא מגוון ונוח, לכן תוך זמן קצר תמצא את זו שמתאימה לך ביותר.

למי מתאים המעסה הדיגיטלי של HiDow?

כל אחד שרוצה לטפל בכאבי שרירים. המעסים הדיגיטליים מוכרים מאוד בעולם הספורט והפכו למוצרי בסיס של ממש בליגות הבכירות בארה"ב. ספורטאים  משתמשים בEMS כדי לטפל בפציעות בזמן מאמץ. מאחר והדם מוזרם באופן שווה, כל שריר מוזן בצורה טובה. אך המכשיר הוא לא רק לספורטאים. אנשים העובדים בעבודות פיזיות, במשרדים, וכל אדם שמחפש פתרון לשרירים כואבים.