עיסוי ב TENS

מכשיר הTENS של Hidow  הוא החידוש האחרון בתחום הטיפול וגירוי השרירים.Hidow משתמש בגירוי עצבי חשמלי עצבי (TENS) וגירויי שרירים חשמלי (EMS) בכדי להפחית כאבי שרירים, מתח. זוהי אלטרנטיבה נטולת סמים, ללא הסתכנות בתופעות לוואי.

מה זה עיסוי בעזרת TENS?

TENS פרושו Transcutaneous Electrical, טיפול באמצעות פולסים חשמליים לגוף. הפולס החשמלי מפעיל את השרירים וחוסם ביעילות את קולטני הכאב. שיטה דומה מאוד לטיפול בעזרת משככי כאבים, למעט העובדה שהטיפול ב- TENS חסום את הכאב מכנית (ולא כימית). משמעות זו היא  שמשתמשים יכולים לחיות חיים נטולי סמים וללא כאבים. למרבה הצער, מי שבוחר בטיפול תרופתי לעיתים קרובות ימצא את עצמו עם תופעות לוואי ונטל כלכלי, אבל עם עיסוי ב-  TENS הרפואה הופכת לנחלת העבר.

כיצד ניתן להשתמש בעיסוי ב TENS?

מניחים את האלקטרודה באזור הכואב או בסביבת ובחר בתוכנית הרצויה. התהליך הוא קל, רצוי להירגע לפני השימוש. לקבלת מידע נוסף, עיין בהוראות הידניות שברשותך כאשר במכשירים השונים של HiDow  נמצאות תכניות שונות.

כן, אבל מה זה EMS?

EMS  מייצג גירוי שריר חשמלי, זה יעיל נגד ניוון או היחלשות של רקמות. מי שעבר ניתוח לאחרונה או היה סבל מטראומה בדרך כלל צריך את העזרה של מעסים. טיפול ב EMS  יתאים גם  מי שלא משתמש בשרירים לעיתים קרובות בשל אורח חיים בלתי פעיל ויכול לסבול משרירים נוקשים או דלקות דבר שעם הזמן יכול להוביל לכאבים ו/או ניוון. טיפול באמצעות עיסוי ב- EMS של HiDow  יכול להקל על הכאב ואף להגביר כוח ולשפר סיבולת ובריאות.

שני סוגי טיפול במכשיר חדשני אחד.

חלק מהמכשירים שלHiDow  מצוידים בטכנולוגית EMS ו- TENS העובדות יחדיו כדי לעזור למשתמשים לחיות חיים ללא כאבים. כאשר פועלות יחדיו הן יכולות לעורר את השרירים ולחסום כאב. בנוסף, הטיפול המשותף כול לסייע למוח לשחרר אנדורפינים, כימיקל המסייע לך להרגיש טוב. העיסוי ב EMS         וב TENS הוא הטיפול הדרוש כדי להרגיע את המוח.

העיסוי בHiDow קל לשימוש.

כל יחידה של  HiDow מצוידת בסוללה נטענת, כך שניתן לקחת אותה לכל מקום מבלי להחליף את הסוללות. עם תכונות קלות לשימוש, כל יחידה שולחת פולסים חשמליים לאזור הנגוע בתחושה של אי נוחות או כאב. הפולסים החשמליים משחררים את המתח כדי לספק התאוששות מהירה. העיסוי בTENS הוא אחת האפשרויות שכירופרקטורים מעדיפים לטיפול בהקלה על הכאב, ועכשיו לצרכנים יש את האפשרות של השימוש בטכנולוגיה בנוחות הבית.


מצא את המכשיר המתאים לצרכיך ולהעדפה האישית שלך.

עסה את הדרך שלך להרפיה עם מכשירי העיסוי של HiDow. עם מגוון מכשירים במגוון הגדרות, צבעים, גדלים ומודלים בכדי למקסם את איכות העבודה.