למכשירים רבים ערכות ותכונות שונות. ובכל זאת, העיסוי בעזרת יחידת Hidow  אינו דומה לשום דבר אחר.


מדוע העיסוי ב TENS טוב יותר?
הטכנולוגיה של HiDow מציעה מגוון אפשרות מעבר בין עוצמות שונות ותדרים שונים כדי שתוכל/י להתאושש מהר ולהירגע. 

אז מה זה TENS?

יחידת הTENS של HiDow לעומת כרית עיסוי. בעוד שניהם מקדמים עיסוי והרפיה, HiDow מתמקדת בשרירים כואבים כדי לשפר את כוחם וגמישותם. הטיפול מומלץ על ידי פיזיותרפיסטים, כירופרקטורים ורופאים, כל יחידה שנוצרה על ידי HiDow פועלת לטובתך.

איך זה עובד?

המונח TENS מייצג גירוי עצבי חשמלי עצבי דרך העור. זהו סוג של טיפול המקובל על ידי רופאים כדי להקל על הכאבים מאז 1960. הטכנולוגיה עובדת עם פולסים חשמליים בעלי מתח נמוך שמטרתם להפריע לאותות לכאב להגיע למוח. תהליך זה מגרה את הייצור משככי כאבים טבעיים של הגוף המכונים אנדורפינים.

עיסוי במכשירים אלטרנטיביים

איך אני משתמש בזה?

כדי להתחיל, חבר את האלקטרודות ליחידה המופעלת על ידי הסוללה והדבק על העור שלך. האלקטרודות, פדים עם ג'ל משמשים מוליך כדי לספק את זרם מתח נמוך כדי לעורר את השרירים כואבים. פולסים אלה אינם כואבים  ופועלים להרפיית השרירים.

האם אוכל לקחת אותו עמי לכל מקום?

יחידות העיסוי של HiDow מאוד קלות לשימוש! אפשר להיפרד ממכשירים יקרים וגדולים שאפשר להשתמש בהן רק בבית. המכשירים של HiDow קומפקטיים ומעוצבים כך שתוכל לשאת אותם בכל מקום.

האם ניתן לבצע טיפולים פיזיותרפיים באמצעות HiDow?

כן. במקרים מסוימים, אתה יכול להתאושש עם המכשירים של HiDow ללא ביקור אצל הרופא. תוכל להתאושש בנוחות ביתך בין פגישות הטיפולים. אתה יכול לחזק את התוצאות שאתה מקבל מהטיפולים  הפיזיותרפיה על ידי גירוי שרירים. פעל תמיד לפי עצת הרופא והפיזיותרפיסט שלך.

0