מכשיר עיסוי אלקטרוני

זה נפלא שיש בבית מכשיר עיסוי אלקטרוני בעזרת פולסים חשמליים. מכשיר הידוע בשם TENS (Transcutaneous Electrical Nerve Stimulation או EMS (Electrical Muscle Stimulation). עם מכשירים אלו אתה יכול להרגיע כאבים ומכאובים. להגדיל את זרימת הדם, ולשחרר שרירים נוקשים. וכל זה בנוחות ביתך.

הספורטאים שביננו צריכים להמשיך לטפל ולתחזק את גופם במצב מצוין או שהם יסבלו מכאב שרירים כרוני. זה הכרחי כדי להתאושש במהירות מהאימון האחרון. או לטפל בכאב כרוני שיכול להוביל לירידת ביכולת להתאמן ביעילות. עם  המעסה האלקטרוני של Hidow  משתמשים יכולים לדלג על ביקור אצל המטפל ולהתאושש בנוחות הבית.

המשמעות של TENS

שמדובר על הקלה בכאב, אנשים פונים יחידת TENS להתאוששות. גירוי עצבי חשמלי בעזרת פולסים מתח נמוך כדי להקל על האזורים הפגועים של הגוף. רופאים רבים סומכים על שימוש בטכנולוגית ה TENS מכיוון שהוא מספק הקלת כאבים מהירה.

יתרונות עצומים

בהשוואה לביקורים אצל המטפל או המעסה, מוצרים יעילים וקלים לשימוש. יותר ויותר אנשים מגלים את יתרונות הטיפול העצמי בעזרת המכשירים. במיוחד הספורטאים שצריכים לטפל בשרירים באופן קבוע.

רכישת מכשיר עיסוי אלקטרוני תעשה את ההבדל לגוף שלך. הטכנולוגיה החדשנית תעבוד כמו קסם על הגוף שלך. פולסים חשמליים חוצים את אזורי הכאב ומגיעים לאזור הפגוע ומגדילים את זרימת הגוף. הגוף נרגע ומשחזר את רקמת השריר הפגועה.

ל- HiDow יש אוסף של מעסים אלקטרוניים קומפקטיים וקלים לשימוש. עם גודל מכשיר מינימאלי וסוללת ליתיום נטענת, משתמשים יכולים להשתמש במכשיר בכל עת בכל מקום. זו חלופה נטולת סמים מגיע ללא תופעות לוואי. עם הטכנולוגיה של HiDow למשתמש יש שליטה על הבריאות הרגשית פיזית שלהם בכל מקום, בעבודה או בבית.

האם מכשיר העיסוי האלקטרוני בטוח לשימוש?

מוצרי HiDow בטוחים לשימוש וקלים לתפעול. שימוש בטכנולוגית TENS מספקת הקלה מידית. במהלך הטיפול לא נעשה שימוש בתרופות או בחומרים כימיים, מכשיר העיסוי האלקטרוני הוא אחת החלופות הטובות ביותר לאלו המחפשים התאוששות מהירה לשרירים כואבים.

כל אחד יכול להשתמש בכל מקום בו יש צורך בהקלה על השרירים, יש מכשיר HiDow.